Portfel Męski Skórzany Corium

Nowy produkt

Zamawiając w Naszym sklepie Masz pewność udanego zakupu. Wszystkie towary są w naszym magazynie i zaraz po otrzymaniu płatności  (lub określenia za pobraniem) zamówienie zostaje wysłane pod wskazany adres.

Jeżeli chcesz złożyć zamówienie telefonicznie lub sms proszę o kontakt 737819395.

Wysyłka zawsze Darmowa!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

75,00 zł

Więcej informacji

Przedstawiamy portfel skórzany męski z z kolekcji Corium, jest to elegancka kolekcja Standard. Portfel uszyty jest z naturalnej skóry bydlęcej. Z przodu portfela mamy tłoczone logo firmowe. Skóra jest przyjemna w dotyku.

Portfel jest dość duży, ale zmieści się do tylniej kieszeni w spodniach. Wymiary przy zamkniętym portfelu to: szerokość 100mm, wysokość 135mm. Portfel zapinany jest dookoła na zamek co czyni go bezpiecznym - nic nie wypadnie. Zamek jest metalowy. Po jego otworzeniu mamy łatwy dostęp do dwóch kieszeni na banknoty oraz z prawej strony do kieszonki na drobne, która jest zapinana na klapkę z zatrzaskiem, pod nią dodatkowy schowek. Natomiast z lewej strony mamy miejsce na cztery karty i dwa schowki. Po otworzeniu przekładki jest kieszonka okienko ( na zdjęcie lub dokumenty), i kolejne miejsca na cztery karty oraz dwa schowki ( na karty lub inne dokumenty).

Eleganckie portfele są solidne i gwarantują długotrwałe użytkowanie. Udzielamy 24 miesięce gwarancji. Portfel wysyłamy zapakowany w eleganckie firmowe pudełko.

Wymiary: 13,5 x 10,0 x 2,0 cm

Kolor:       czarny

Portfel posiada:

- 2 kieszenie na banknoty

- 8 kieszonek na karty

- kieszonka zapinana na suwak

- kieszeń na bilon zapinana zatrzaskiem

- 2 kieszonka okienko na zdjęcia lub dokumenty

- 5 schowków