Portfel Męski

Nowy produkt

Zamawiając w Naszym sklepie masz pewność udanego zakupu. Wszystkie towary są w naszym magazynie i zaraz po otrzymaniu płatności  (lub określenia za pobraniem) zamówienie zostaje wysłane pod wskazany adres.

Jeżeli chcesz złożyć zamówienie telefonicznie lub sms proszę o kontakt 737819395.

Wysyłka zawsze Darmowa!

Więcej szczegółów

89,00 zł

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu portfel męski skórzany z kolekcji Giovanni Rocca jest to kolekcja Premium. Portfel jest elegancki z przodu posiada tłoczone logo firmy. Portfel, uszyty jest z naturalnej skóry licowej bydlęcej. Skóra jest przyjemna w dotyku i ładnie pachnie.

Portfel biznesowy jest dość duży, jednakże bez problemu zmieści się do tylniej kieszonki spodni. Przy zamkniętym portfelu jego wymiary to: szerokość 105 mm, wysokość 125 mm. Po jego otworzeniu mamy dostęp do kieszonki na drobne, która zamykana jest na metalowy zatrzask, dzięki temu mamy pewność, że żadne monety nie wypadną. Pod tą kieszenią jest schowek na np. kartę, dokumenty. Z lewej strony portfela jest dodatkowa patka zabezpieczająca karty. Po jej odpięciu mamy dostęp do kieszeni na karty, prawo jazdy, dowód osobisty ( łącznie jest 12 kieszonek). Pod tymi kieszonkami jest dodatkowy schowek.  W portfelu jest 1 większa kieszeń przeźroczysta na np. dowód rejestracyjny samochodu. Podwójna kieszeń na banknoty, jest głęboka co zapewni bezpieczeństwo. Kieszenie są pojemne i bez problemu pomieszczą większą ilość banknotów. Pieniądze wyciąga się i wkłada bez problemu.

Portfel dostępny jest w kolorze czarnym.

Portfele są solidne, gwarantują długotrwałe użytkowanie i pełną satysfakcję z produktu. Portfel wysyłamy zapakowany w eleganckie firmowe pudełko. Udzielamy gwarancji - 12 miesięcy. Zapraszamy do zakupu.

Portfel posiada:

Wymiary: 10,5 x 12,5 x 2,5 cm

- podwójna kieszeń na banknoty

- 12 kieszonek na karty

- kieszonka na bilon zapinana zatrzaskiem

- 1 kieszonka okienka na zdjęcia lub dokumenty

- 2 schowki

- karty zabezpieczone patką