Męski Portfel Skórzany Giovanni Rocca

Nowy produkt

Zamawiając w Naszym sklepie Masz pewność udanego zakupu. Wszystkie towary są w naszym magazynie i zaraz po otrzymaniu płatności  (lub określenia za pobraniem) zamówienie zostaje wysłane pod wskazany adres.

Jeżeli chcesz złożyć zamówienie telefonicznie lub sms proszę o kontakt 737819395.

Wysyłka zawsze Darmowa!

Więcej szczegółów

109,00 zł

Więcej informacji

Portfel męski skórzany uszyty z naturalnej skóry bydlęcej. Portfel z kolekcji Giovanni Rocca, jest to kolekcja PREMIUM. Z przodu posiada emblemat z nazwą i logiem. Skóra z której został uszyty portfel ładnie pachnie i jest przyjemna w dotyku.

Portfel bez problemu mieści się w tylniej kieszonce spodni. Jego wymiary jak jest zamknięty to: szerokość 95mm, wysokość 130mm. Otwierając portfel mamy łatwy dostęp do pieniędzy w banknocie, są na to dwie kieszenie oraz do drobnych, jest kieszeń zapinana na zatrzask, z której nic nie wypadnie. Po otworzeniu portfela z lewej strony mamy dostęp do cztery miejsc na karty z prawej kieszonka okienko za zdjęcie lub dokument, pod nią dodatkowy schowek. Przekładając jedną przekładkę mamy dwie kieszonki okienka, na zdjęcia lub dokumenty. Kolejna przekładka daje nam z lewej strony miejsce na trzy karty i jeden schowek pod nimi, z prawej strony kieszeń na monety.

Portfele są eleganckie i gwarantują satysfakcję z produktu. Portfel wysyłany jest w eleganckim firmowym pudełeczku. Udzielamy na nie gwarancji 24 miesięce. Zapraszamy do zakupu.

Wymiary: 9,5 x 13,0 x 2,5 cm

Kolor:       czarny

Portfel posiada:

- podwójna kieszeń na banknoty

- 3 kieszonki na karty

- kieszonka na bilon zapinana zatrzaskiem

- 3 kieszonki okienka na zdjęcia lub dokumenty

- 7 schowków