Portfel Skórzany

Nowy produkt

Zamawiając w Naszym sklepie Masz pewność udanego zakupu. Wszystkie towary są w naszym magazynie i zaraz po otrzymaniu płatności  (lub określenia za pobraniem) zamówienie zostaje wysłane pod wskazany adres.

Jeżeli chcesz złożyć zamówienie telefonicznie lub sms proszę o kontakt 737819395.

Wysyłka zawsze Darmowa!

Więcej szczegółów

69,00 zł

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu portfel z naszej kolekcji Corium. Portfel z przodu posiada tłoczone logo naszej firmy. Elegancki portfel, uszyty jest z naturalnej skóry bydlęcej. Skóra przyjemna jest w dotyku.

Portfel  jest średniej wielkości i bez problemu zmieści się do tylniej kieszonki spodni. Przy zamkniętym portfelu jego wymiary to: szerokość 122 mm, wysokość 100 mm. Na tylniej stronie portfela mamy kieszeń, która dostępna jest bez otwierania. Portfel zapinany jest na patkę z metalowym zatrzaskiem. Po jego otworzeniu otrzymamy dostęp do wszystkich kieszonek - jest to bardzo wygodny układ. Na klapce znajdują się kieszonki na karty, prawo jazdy, dowód osobisty oraz jedna przeźroczysta, w której możemy umieścić zdjęcie ( łącznie jest 5 kieszonek). Pod tymi kieszonkami są dodatkowe 4 schowki.  W portfelu jest jedna większa kieszeń przeźroczysta na np. dowód rejestracyjny samochodu. Podwójna kieszeń na banknoty, jest głęboka co zapewni bezpieczeństwo im. Kieszenie są pojemne i bez problemu pomieszczą większą ich banknotów. Pieniądze wyciąga się i wkłada bez problemu. Kieszeń na drobne zapinana jest na zatrzask, dzięki temu mamy pewność, że żadne monety nie wypadną.

Portfel dostępny jest w 2 wersjach kolorystycznych: brązowy oraz jasno brązowy

Portfele są solidne, gwarantują długotrwałe użytkowanie i pełną satysfakcję z produktu. Portfel wysyłamy zapakowany w eleganckie firmowe pudełko. Udzielamy gwarancji - 24 miesięcy. Zapraszamy do zakupu.

Wymiary: 12,2 x 10,0 x 2,5 cm

Portfel posiada:

- podwójna kieszeń na banknoty

- 4 kieszonki na karty ( jeżeli potrzebna jest większa ilość miejsc na karty to można je schować do schowków)

- kieszonka na bilon zapinana zatrzaskiem

- kieszonka zewnętrzna

- 2 kieszonki okienka na zdjęcia lub dokumenty

- 5 schowków

- portfel zapinany patką

Portfel objęty jest 24 miesięczną GWARANCJĄ