Portfel Męski Skórzany Corium

Nowy produkt

Zamawiając w Naszym sklepie Masz pewność udanego zakupu. Wszystkie towary są w naszym magazynie i zaraz po otrzymaniu płatności  (lub określenia za pobraniem) zamówienie zostaje wysłane pod wskazany adres.

Jeżeli chcesz złożyć zamówienie telefonicznie lub sms proszę o kontakt 737819395.

Wysyłka zawsze Darmowa!

Więcej szczegółów

64,00 zł

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu elegancki portfel skórzany z kolekcji Corium, jest to elegancka linia portfeli Standard. Portfel jest uszyty z naturalnej skóry bydlęcej, która jest przyjemna w dotyku. Z przodu portfela jest wybite logo firmy.

Portfel mieści się do kieszeni. Wymiary, kiedy jest zamknięty to: szerokość 93mm, wysokość 125mm. Po otworzeniu portfela mamy łatwy dostęp do pieniędzy. Od góry są dwie kieszonki na banknoty, natomiast z prawej strony jest kieszeń na bilon zamykana na klapkę z zatrzaskiem, ( pod nią schowek). Z lewej strony miejsce na kartę oraz zdjęcie lub dokument. Na środku portfela mamy specjalną kieszeń zapinaną na suwak. Po otworzeniu patki uzyskujemy dostęp do dwóch przegród okienek, po przełożeniu przegrody jest dostęp do sześciu miejsc na karty oraz jednego schowka.

Wysoka jakość skóry oraz solidne wykonanie gwarantują długotrwałe użytkowanie i pełną satysfakcję z produktu. Udzielamy gwarancji 24 miesiące. Portfel wysyłamy zapakowany w eleganckie firmowe pudełko.

Wymiary: 9,3 x 12,5 x 2,0 cm

Kolor:      czarny

Portfel posiada:

- 2 kieszenie na banknoty

- 8 kieszonek na karty, w tym jedna z okienkiem

- kieszonka zapinana na suwak

- kieszeń na bilon zapinana zatrzaskiem

- 2 kieszonki okienka na zdjęcia lub dokumenty

- 2 schowki