Portfel Męski Skórzany Giovanni Rocca

Nowy produkt

Zamawiając w Naszym sklepie Masz pewność udanego zakupu. Wszystkie towary są w naszym magazynie i zaraz po otrzymaniu płatności  (lub określenia za pobraniem) zamówienie zostaje wysłane pod wskazany adres.

Jeżeli chcesz złożyć zamówienie telefonicznie lub sms proszę o kontakt 737819395.

Wysyłka zawsze Darmowa!

Więcej szczegółów

89,00 zł

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu skórzany portfel męski z kolekcji Giovanni Rocca, jest to elegancka linia portfeli Premium. Portfel jest uszyty z naturalnej skóry licowej. Skóra jest przyjemna w dotyku i ładnie pachnie. Z przodu portfela jest wytłoczone logo.

Złożony portfel jest wielkości; szerokość 95mm, wysokość 125mm. Swobodnie mieści się do tylniej kieszonki. Portfel dodatkowo zapinany jest na patkę - masz pewność, że nic nie wypadnie. Po otworzeniu mamy łatwy dostęp do pieniędzy, od góry są dwie kieszenie na banknoty, natomiast z lewej strony jest kieszeń na drobne, zamykana klapką na zatrzask ( pod nią jest schowek). Na środku portfela jest kieszeń na zamek. Z lewej strony kieszonka okienko na zdjęcie lub dokument. Po otworzeniu wewnętrznej klapki mamy przegrody, dwa okienka na dokumenty lub zdjęcia, następnie sześć miejsc na karty i jeden schowek.

Portfele są bardzo eleganckie oraz solidne. Udzielamy na nie gwarancji 24 miesięce. Portfel wysyłamy zapakowany w eleganckie firmowe pudełko.

Wymiary: 9,5 x 12,5 x 2,0 cm

Kolor:       czarny

Portfel posiada:

- podwójna kieszeń na banknoty

- 8 kieszonek na karty, 1 z okienkiem

- kieszonka na bilon zapinana zatrzaskiem

- kieszonka zapinana suwakiem

- 2 kieszonki okienka na zdjęcia lub dokumenty

- 2 schowki