Elegancki Portfel Damski Carra

Nowy produkt

Zamawiając w Naszym sklepie Masz pewność udanego zakupu. Wszystkie towary są w naszym magazynie i zaraz po otrzymaniu płatności  (lub określenia za pobraniem) zamówienie zostaje wysłane pod wskazany adres.

Jeżeli chcesz złożyć zamówienie telefonicznie lub sms proszę o kontakt 737819395.

Wysyłka zawsze Darmowa!

Więcej szczegółów

207,00 zł

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu jeden z orginalniejszych portfeli jakie można obecnie spotkać na rynku. Ekskluzywny portfel z kolekcji Carra,  bardzo elegancki,  wykończony z naturalnej włoskiej skóry. Dużą uwagę przykuwa niepowtarzalny przód portfela wraz z metalowym logiem, które jest umieszczony w najbardziej widocznym miejscu - na środku portfela. Skupia na sobie wzrok, przez co wydaje się portfel bardzo elegancki. Portfel jest przyjemny w dotyku i ładnie pachnie skórą naturalną. Warto wspomnieć, że portfele zostały uszyte w Polsce i nie jest to żadna tandeta jakich obecnie jest pełno na rynku.

Portmonetka jest średniej wielkości i bez problemu zmieści się do każdej torebki. Przy zamkniętym portfelu jego wymiary to: szerokość 155 mm, wysokość 95 mm. Na tylniej stronie portfela mamy kieszeń, która dostępna jest bez otwierania. Portfel zapinany jest na metalowy zatrzask. Po jego otworzeniu otrzymamy dostęp do wszystkich kieszonek - jest to bardzo wygodny układ. Na klapce znajdują się kieszonki na karty, prawo jazdy, dowód osobisty oraz jedna przeźroczysta, w której możemy umieścić zdjęcie ( łącznie jest 5 kieszonek). Pod tymi kieszonkami są dodatkowe 2 schowki. Idąc dalej mamy kieszeń zapinaną na zamek ( bezpieczna kieszeń na ważne rzeczy). Następnie 4 kieszenie na banknoty, które bez problemu pomieszczą większą ich ilość. Banknoty wyciąga się i wkłada bez problemu. Kieszeń na drobne zapinana jest na suwak, dzięki temu mamy pewność, że żadne monety nie wypadną. Dodatkowo z przodu portfela jest jeszcze jedna kieszonka.

Portfel dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych: czarny korpus z czerwonym wnętrzem,  czerwony korpus z czarnym wnętrzem oraz bordowy korpus z czarnym wnętrzem.

Portmonetki są z najwyższej półki. Wysoka jakość skóry oraz wykonania zadowolą najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zakupu:

Wymiary: 15,5 x 9,5 x 3,0cm

Kolor:       czerwony, bordowy, czarny

Portfel posiada:

- 5 kieszenie na banknoty

- 4 kieszonki na karty

- 2 schowki

- kieszonka na bilon zapinana suwakiem

- dodatkowa kieszonka zapinana suwakiem

- 1 kieszonka okienko na zdjęcie lub dokument

- zewnętrzna kieszeń

Wymiary: 15,5 x 9,5 x 3,0cm

Kolor:       czerwony, czarny

Portfel posiada:

- 5 kieszenie na banknoty

- 4 kieszonki na karty

- 2 schowki

- kieszonka na bilon zapinana suwakiem

- dodatkowa kieszonka zapinana suwakiem

- 1 kieszonka okienko na zdjęcie lub dokument

- zewnętrzna kieszeń