Elegancki Portfel Damski Saccus

Nowy produkt

Zamawiając w Naszym sklepie Masz pewność udanego zakupu. Wszystkie towary są w naszym magazynie i zaraz po otrzymaniu płatności  (lub określenia za pobraniem) zamówienie zostaje wysłane pod wskazany adres.

Jeżeli chcesz złożyć zamówienie telefonicznie lub sms proszę o kontakt 737819395.

Wysyłka zawsze Darmowa!

Więcej szczegółów

89,00 zł

-70,00 zł

159,00 zł

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu jeden z elegantszych portfeli jakie można obecnie spotkać na rynku. Ekskluzywny portfel, z kolekcji Saccus,  bardzo stylowy wykończony z naturalnej skóry. Portfel jest przyjemny w dotyku. Warto wspomnieć, że portfele zostały uszyte w Polsce i nie jest to żadna tandeta jakich obecnie jest pełno na rynku.

Portmonetka jest średniej wielkości i bez problemu zmieści się do każdej torebki. Przy zamkniętym portfelu jego wymiary to: szerokość 155 mm, wysokość 95 mm. Na tylniej stronie portfela mamy kieszeń, która dostępna jest bez otwierania. Portfel zapinany jest na metalowy zatrzask. Po jego otworzeniu otrzymamy dostęp do wszystkich kieszonek - jest to bardzo wygodny układ. Na klapce znajdują się kieszonki na karty, prawo jazdy, dowód osobisty oraz jedna przeźroczysta, w której możemy umieścić zdjęcie ( łącznie jest 5 kieszonek). Pod tymi kieszonkami są dodatkowe 2 schowki. Idąc dalej mamy kieszeń zapinaną na zamek ( bezpieczna kieszeń na ważne rzeczy). Następnie 4 kieszenie na banknoty, które bez problemu pomieszczą większą ich ilość. Banknoty wyciąga się i wkłada bez problemu. Kieszeń na drobne zapinana jest na suwak, dzięki temu mamy pewność, że żadne monety nie wypadną. Dodatkowo z przodu portfela jest jeszcze jedna kieszonka.

Portfel dostępny jest w 3 kolorach: czarny, czerwony, bordowy

Portmonetki są eleganckie wykonane w klasycznym stylu o ponadczasowym wyglądzie. Każdy portfel jest objęty 24 miesięczną gwarancją. Zapraszamy do zakupu.

Obejrzyj na YouTube

Wymiary: 15,5 x 9,5 x 3,0 cm

Kolor:       czerwony, bordowy, czarny

Portfel posiada:

- 5 kieszenie na banknoty

- 4 kieszonki na karty

- 2 schowki

- kieszonka na bilon zapinana suwakiem

- dodatkowa kieszonka zapinana suwakiem

- 1 kieszonka okienko na zdjęcie lub dokument

- zewnętrzna kieszeń