Portfel Męski Skórzany Corium

Nowy produkt

Zamawiając w Naszym sklepie Masz pewność udanego zakupu. Wszystkie towary są w naszym magazynie i zaraz po otrzymaniu płatności  (lub określenia za pobraniem) zamówienie zostaje wysłane pod wskazany adres.

Jeżeli chcesz złożyć zamówienie telefonicznie lub sms proszę o kontakt 737819395.

Wysyłka zawsze Darmowa!

Więcej szczegółów

82,00 zł

Więcej informacji

Przedstawiamy skórzany portfel męski z kolekcji Corium, jest to elegancka linia portfeli Standard. Portfel jest uszyty z naturalnej i trwałej skóry bydlęcej. Skóra jest miła w dotyku. Z przodu portfela wybite jest logo firmy.

Portfel mieści się do tylniej kieszeni od spodni. Wymiary przy złożonym portfelu to: szerokość 95mm i wysokość 125mm. Gdy otworzymy portfel mamy łatwy dostęp z lewej strony do czterech kart, na środku do kieszonki na zamek oraz z prawej strony do kieszonki na drobne ( pod nią znajduje się schowek.) Od góry prosty dostęp do kieszeni na banknoty, ( są dwie kieszonki). Po otworzeniu patki i przełożeniu przegrody mamy dostęp do dwóch kieszonek okienek na zdjęcia lub dokumenty. Otwierając kolejną przegrodę otrzymujemy kolejne osiem miejsc na karty oraz jeden schowek.

Portfel jest elegancki i solidny przez co zapewnia długotrwałe użytkowanie. Udzielamy gwarancji 12 miesięcy. Portfel zapakowany jest w eleganckie firmowe pudełko

Wysoka jakość skóry oraz solidne wykonanie gwarantują długotrwałe użytkowanie i pełną satysfakcję z produktu. Portfel wysyłamy zapakowany w eleganckie pudełko.

Wymiary: 9,5 x 12,5 x 2,0 cm

Kolor:       czarny

Portfel posiada:

- 2 kieszenie na banknoty

- 12 kieszonek na karty

- kieszonka zapinana na suwak

- kieszeń na bilon zapinana zatrzaskiem

- 2 kieszonki okienka na zdjęcia lub dokumenty

- 2 schowki

- mieści dowód rejestracyjny samochodu