Portfel Męski Skórzany Corium

Nowy produkt

Zamawiając w Naszym sklepie Masz pewność udanego zakupu. Wszystkie towary są w naszym magazynie i zaraz po otrzymaniu płatności  (lub określenia za pobraniem) zamówienie zostaje wysłane pod wskazany adres.

Jeżeli chcesz złożyć zamówienie telefonicznie lub sms proszę o kontakt 737819395.

Wysyłka zawsze Darmowa!

Więcej szczegółów

82,00 zł

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu portfel skórzany męski z kolekcji Corium, jest to elegancka kolekcja Standard. Portfel posiada z przodu tłoczone logo firmowe. Uszyty jest z naturalnej skóry bydlęcej, skóra jest przyjemna w dotyku.

Portfel bez problemu mieści się do tylniej kieszeni od spodni. Jego wymiary kiedy jest zamknięty to: szerokość 95mm, wysokość 125mm. Po otworzeniu portfela mamy łatwy dostęp do pieniędzy zarówno w nominale banknotów jak i do drobnych.  Portfel posiada dodatkowo jedną kieszonkę na banknoty zapinaną na zamek - nic się nie zgubi. Z lewej strony mamy dostęp do czterech miejsc na karty, po otworzeniu przegródki są dwie kieszonki okienka na zdjęcia lub dokumenty. Po otworzeniu kolejnej przegrody mamy dostęp do siedmiu miejsc na karty.

Portfel uszyty z trwałej i naturalnej skóry. Solidne wykonanie gwarantują długotrwałe użytkowanie i pełną satysfakcję z produktu. Udzielamy gwarancji 12 miesięcy.  Portfel wysyłamy zapakowany w eleganckie firmowe pudełko.

Wymiary: 9,5 x 12,5 x 2,0 cm

Kolor:       czarny

Portfel posiada:

- 2 kieszenie na banknoty, jedna zapinana na suwak

- 12 kieszonek na karty

- kieszonka zapinana na suwak

- kieszeń na bilon zapinana zatrzaskiem

- 2 kieszonki okienka na zdjęcia lub dokumenty

- mieści dowód rejestracyjny